Blue Flower

 

Przypominamy, że rodzice dzieci, których liczba punktów uzyskanych podczas rektutacji gwarantuje przyjęcie do przedszkola, do dnia 31.03.2017 r. muszą oddać  pisemne oświadczenie o wyrażeniu woli zapisu do wybranego przedszkola.

Nie złożenie takiego oświadczenie oznacza rezygnację z miejsca.

 

Ogłoszenie

 

Publiczne Przedszkole w Walcach informuje, że wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola na wolne miejsca na rok szkolny 2017/2018 będą przyjmowane od dnia 01.03.2017 r. do 21.03.2017 r.

Druki wniosków do pobrania na stronie internetowej przedszkola www.joomla.ppwalce.pl lub w placówkach przedszkolnych:

– Walce, ul. Konopnickiej 6
– Walce, ul. Mickiewicza 2
– Rozkochów, ul. Wiejska 28
– Stradunia, ul. Powstańców Śl. 32

Wnioski należy składać do dyrektora przedszkola.

 

 Wnioski są do pobrania w zakładce Rekrutacja - dokumenty do pobrania

 Więcej informacji na temat przyjęć do przedszkola na rok szkolny 2017/2018 w zakładce Rekrutacja

 

Zabawy na śniegu to dla dzieci prawdziwa radość. Przedszkolaki wykorzystały obfite opady śniegu do zabawy na przedszkolnym podwórku.

8

 

Więcej zdjęć w zakładce Galeria 2016/2017

W miesiącu styczniu przedszkolaki w gminie Walce świętowały uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Sale w oddziałach przedszkolnych wypełniły się po brzegi. Główną częścią występu było przedstawienie przez dzieci jasełek pozostawiając gości w radosnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci z uśmiechem na twarzach odegrały swoje role. Przedszkolaki złożyły najlepsze życzenia w wierszach i piosenkach, oraz obdarowały swoich dziadków własnoręcznie zrobionymi laurkami i upominkami. Babcie i dziadkowie z uwagą przyglądali się swoim wnukom jak odważnie i śmiało dla nich występowały, za co otrzymały gromkie brawa.
Cała uroczystość odbyła się w podniosłej i wzruszającej atmosferze. Po wysłuchaniu części artystycznej zaproszeni goście udali się do sal na słodki poczęstunek.

 3

 

W Publicznym Przedszkolu w Walcach zostały przedstawione jasełka. Przedszkolaki zaprezentowały historię narodzenia Jezusa. Dzieci z pełnym zaangażowaniem wcieliły się w swoje role, śpiewały kolędy, wykonywały tańce.

Swoją obecnością zaszczycili uroczystość wójt Bernard Kubata, dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty Bernard Gałeczka oraz rodzice.

Piękne stroje, scenografia bożonarodzeniowej stajenki, świątecznie nakryte stoły z poczęstunkiem wprowadziły niezwykle miły i świąteczny nastrój oraz ciepłą atmosferę wśród gości.

 10