Blue Flower

 

Ogłoszenie

 

Publiczne Przedszkole w Walcach informuje,

że wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola na wolne miejsca na rok szkolny 2018/2019 będą przyjmowane od dnia 26.02.2018 r. do 16.03.2018 r.

Druki wniosków będą do pobrania na stronie internetowej przedszkola www.joomla.ppwalce.pl   w zakładce Rekrutacja/Dokumenty do pobrania

 lub w placówkach przedszkolnych:

– Walce, ul. Konopnickiej 6

– Walce, ul. Mickiewicza 2

– Rozkochów, ul. Wiejska 28

– Stradunia, ul. Powstańców Śl. 32

Wnioski należy składać do dyrektora przedszkola.

 

Z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki z Publicznego przedszkola w Walcach przedstawiły swoim babciom i dziadkom Jasełka Bożonarodzeniowe. Wszyscy zebrani poczuli magię świąt, pełną ciepła, radości i bliskości. Po przedstawieniu dla wszystkich gości został zorganizowany słodki poczęstunek a dzieci obdarowały swoich dziadków i babcie pięknymi serduszkami.

5

Więcej zdjęć w zakładce Galeria 2017/2018

 

                   W okresie przedświątecznym w Publicznym Przedszkolu w Walcach odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniwm odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki ku uciesze swoich rodziców przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowy klimat.

l

Więcej zdjęć w zakładce Galeria 2017/2018

 

3

 

2

 

1

 

23.11.2017 r. w naszym przedszkolu odbędzie się

ku1DZIEŃ KUNDELKA

Prosimy by w tym dniu dzieci przyniosły zdjęcie lub narysowany portret swojego zwierzątka

albo maskotkę zwierzątko.

Jednocześnie informujemy, że do 23.11.2017 r. zbieramy mokrą karmę dla psów i kotów mieszkających w schronisku oraz ciepłe koce.

 

We wrześniu dzieci z wszystkich oddziałów Publicznego Przedszkola w Walcach wybrały się na wycieczkę do gospodarstw wiejskich.

Przedszkolaki miały możliwość zobaczenia z bliska zwierzęta hodowlane, traktory, kombajny oraz inne maszyny służące rolnikowi w codziennej pracy.

Wycieczki były udane i z pewnością na długo zapadną w pamięci dzieci.

1